KUIDAS MUUTA MAGAMISTUBA HUBASEKS? VOL 2

Eelmises blogipostituses jagasime näpunäiteid, kuidas magamistoast teha eriti mõnus ja hubane ruum. Seekordses blogis jätkame samal teemal. Kui Sul jäid esimesed viis näpunäidet lugemata, saad seda teha siin

  1. Tehnikavaba ala - püüa enda magamistoast teha ruum, kus oleks võimalikult vähe tehnikat. Asenda telefon, televiisor ja arvuti hoopiski raamatute ja looduslike elementidega, nt värskete lillede ja taimedega. Seeläbi muudad toa lõõgastumiseks sobivaks. Usalda meid, uudised on alles ka siis, kui Sa oled juba ärkvel. 

  2. Eriline voodiraam - ära karda osta mängulist voodiraami, mis torkab koheselt silma ning tekitab elevust.

  3. Pimedad toonid  - tumedad toonid lisavad hubasust. Värvi oma seinad lõõgastavalt tumedaks ja sügavalt külmaks tooniks, et tuua sisse veel rohkem mugavust. 

  4. Ohtralt tekke ja patju - pole kunagi liiga palju tekke. Tekkide kohevus teeb voodist ideaalse unepaiga. Voodi peab olema pühakoda - riieta see imelise voodipesuga, rohkete patjade ja luksuslike tekkidega. Ei ole midagi kutsuvamat kui voodi täis patju. 

  5. Hubasus nagu lõkke ääres - magamistoas soojuse lisamiseks ei ole vaja tingimata puukaminat. Võid kasutada nii elektrilist kaminat või hoopis küünlaid, mis loovad intiimse tunde. Küünlad on hädavajalikud ka sooja valguse lisamiseks.

  6. Lisa kootud elemente - kootud tekid on magamistoas lihtsalt niivõrd mõnusad. Samuti võid kasutada patjade ümber kootud padjapüüre või kootud suletekki. Käsitööl on võlu! 

  7.  Unusta voodiraam - teine võimalus on loobuda voodiraamist ning panna madrats põrandale. Unistuste magamistoa loomiseks täitke tuba erinevate tekstuuridega. 

Kõige mõnusamad voodipesukomplektid leiad siit.  

 

Allikas: Architecturaldigest.com 

Back to blog