2022. AASTA SISUSTUSTRENDID (vol 2)

Eelmises blogipostituses rääkisime käesoleva aasta sisekujundustrendidest. Jätkame teemaga selles blogipostituses. Kui Sul jäi eelmine kirjatükk lugemata, saad seda teha hõlpsasti siin.

 

6. Kaheotstarbelised toad 

Mida see tähendab? COVID-19 kriis on ajendanud inimesi aina rohkem kodukontorites töötama. Seega on saanud uueks normaalsuseks luua eluruumid multifunktsionaalseteks. Kööki võib vabalt uue trendi järgi disainida ka konverentsiruumile omaseks ning ei ole ka imelik lisada külalistetuppa väikest kontorilauda. Ja miks ka mitte lisada magamistuppa trenažöör? Seda kõike selleks, et eluruumidest maksimum võtta. 

 

7. Vintage stiilis sisustuselemendid 

“Alati kui saan vintage’it kasutada - teen seda,” on mitmed sisekujundajad kinnitanud. Disaini seisukohast on vintage element iga ruumi kangelane - sellel on jõud mõjutada nii vestlusi kui vestluste suunda. Vintage stiil toob igasse ruumi puuduoleva tekstuuri ja soojuse. Nii uskumatu kui see ka poleks, need haruldased antiikesemed on jätkuvalt stiilsed ja trendikad 2022. aastal!

 

8. Nahkmööbel ja -polster

Pehmed Itaalia nahkdiivanid on tagasi! Rikkalikes toonides nahk kompenseerib jahedamaid metalle ja suudab kulumise käigus näha välja jätkuvalt stiilne. Seega ei tohiks karta nahamaterjali kulumist, see räägib oma loo ja vanus näitab oma nägu!

 

9. Uued kunstiteosed 

Taaselustunud on värvikunst - seinamaalide kollektsioonid, mis kajastavad meie maailma mitmekesisust ja kunstnike pakutavaid vaatenurki on taas in

 

10. Materjalide segamine 

Soov omada unikaalseid elemente, mida ei ole kõigil teistel, see viib sisustustrendi uuele tasemele. Tekkimas on trend, mis meenutab 80ndate lõppu ja 90ndate algust. Trend, mil segunevad erinevad materjalid. Näiteks värvitoonid valge ja kreemjas on kokku segatud tumeda naturaalse puidu ja pestud linase tekstuuriga. Kuidas tundub? Või hoopiski tume värvitoon koos roostevaba terase ja mittevärviliste skeemidega? Allikas: Vogue, 2022.

Back to blog